KONST / Litografier / Färglitografi 16164234
nr 1616 4234
Pontus Carle
(f. 1955), Sverige
Signerad, numrerad 33/48, daterad -01. Färglitografi. Bladets mått: 64x49 cm, yttermått inklusive ram: 78x61 cm
Pontus Carle, född 1955 i Lund, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 april 2024
kl 18:03:02
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
900 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr (Budbetjänt)